Tnection, Avrasya Ambalaj Fuarı’nda

Tnection, Avrasya Ambalaj Fuarı’nda

1 Ocak 2019 yılında ülkemizde ambalaj atıklarının doğaya dahil olmadan üretim aşamasında minimize edilebilmesi için Sıfır Atık Projesi başlatılmıştır. Sürdürülebilir bir gelecek için tüketicilerin geri dönüştürülebilir ürünler tercih etmesi yönündeki çalışmalar ambalaj üretim sistemlerindeki son teknoloji ürünler ile hız kazanmıştır.

Dünyada da yapılan çalışmalarda plastik poşetin zararları tamamen kabul edilip plastik poşet üretimi ve kullanımı büyük ölçüde yasaklanmıştır. Bu doğrultuda da gerek tüketici olan halk gerekse perakende ve ambalaj sektöründeki üreticiler plastiğe alternatif geri dönüşüm oranı yüksek ürün arayışlarına girmişlerdir.

Biz de Tnection Makine olarak ambalaj sektöründe yeni nesil hızlı üretim sağlayan, yüksek verimli ve düşük enerji tüketimine sahip ultrasonik yapıştırma ve kesme teknolojilerinin ambalaj sektöründeki uygulamalarını geliştirerek bu süreçlere katkıda bulunuyoruz. Siz de yeni nesil ambalaj üretiminde kullanılan ultrasonik teknolojileri hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız 20-23 Ekim tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta gerçekleşecek olan Avrasya Ambalaj Fuarı’nı ziyaret edebilirsiniz. Ultrasonik teknolojilerini size anlatmak, göstermek ve örnek ürünleriniz üzerinde uygulamak için Hall 11B – 1167A numaralı stant alanında sizleri bekliyor olacağız.

Ultrasonik kaynak makinesi, baskı makinesi, kaynak jenaratörü, ultrasonik dönüştürücü, ultrasonik transdüser, ultrasonik horn distribütörü.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aramak için Enter tuşuna basın

Alışveriş kartı